Eindejaarverhaal – Hoe de zonnewende voor Lucid een groot feest werd

Eindejaarverhaal – Hoe de zonnewende voor Lucid een groot feest werd

Daar waar de kinderen deze week volop kerstactiviteiten op school hadden moeten hebben zitten alle kinderen weer gedwongen thuis. Leuk, een week langer vakantie, tenminste, zo lijkt het. Maar helaas is alles wederom gesloten en is er niet veel anders te doen dan thuisblijven. Om alle kinderen in deze tijd een hart onder de riem te steken en een beetje hoop, plezier en vertrouwen mee te geven, hebben wij een hartverwarmend eindejaarverhaal voor ze. Het verhaal en de muziek zijn gemaakt en ingesproken door Martien, een van onze vrijwilligers. Het verhaal vind je hier.

 

Wij wensen jullie fijne feestdagen, en een krachtig en mooi nieuwjaar waarin wij er samen voor gaan zorgen dat onze zonnekinderen hun licht weer fel kunnen laten stralen.

Namens het bestuur en vrijwilligers
Ik wil gewoon naar school

Share this post