Meldingen
Alles wissen
Babbelbox
4
Berichten
4
Gebruikers
0
Vind-ik-leuks
353
Bekeken
sep 20, 2021 9:07 pm
Dreigt er een QR-code plicht voor scholen te komen? Dan kunnen onze kinderen niet meer naar school.
Ik hoorde als er 25 ic-opnames per dag zijn, dat ze dit gaan invoeren. Dat is natuurlijk erg weinig, dus daar komen ze sowieso wel aan deze winter.
Dat wordt dan wel een flink probleem. Zowel vaccineren als testen is geen optie. Is hier al wat meer informatie over bekend? Wat gaan jullie doen?
3 reacties
sep 21, 2021 9:50 am
Hoi Martine,
Ik verwacht van wel. Het is mijn aanname dat ze zullen beginnen met universiteiten en HBO en dat zullen uitbreiden naar het VO en PO. De acceptatie van de bevolking zal de snelheid bepalen en of dat er eerst gewerkt gaat worden met toegang tot kantines etc.
De grens van het aantal opnames is absurd en wordt elk jaar gehaald. Het is niets anders dan een excuus voor het invoeren van dit systeem.
Wij gaan ons opmaken voor een harde (juridische) strijd en zullen niet rusten tot onze kinderen veilig zijn.
Gr,
Daniel Pardoen
jan 07, 2022 1:16 pm
Very Informative information. This is my second visit here. I have always found very interesting information in your forum discussions. Keep it up.