In de media

De stichting in de media

De reguliere media valt in deze tijd een dubieuze rol toe te schrijven. Waar Items vóór de coronamaatregelen zonder moeite en een tegengeluid worden gepubliceerd is het tegenovergestelde waar voor berichten tégen de coronamaatregelen. Zelfs een enkele journalist/ verslaggever die het aandurft ziet zijn item onderdeel van discussie worden waarbij afstel en/ of uitstel van publicatie/ uitzending toegepast wordt.

Gelukkig ontstaan er hierdoor ook nieuwe mediakanalen. Mediakanalen die wel onafhankelijk het objectieve geluid willen brengen.

Op deze pagina vindt u een aantal publicaties aangaande onze stichting en onze doelen in de media.

Telegraaf (28-08-2021)

Cafe Weltschmerz actiejournaal Martina Groenveld met Daniel Pardoen en Renate van der Werf (01-09-2021)

Daniel Pardoen, voorzitter van onze stichting bij Café Weltschmerz in gesprek met Martina Groenveld en Renate van der Werf over de campagne #ikkangewoonnaarschool en de samenwerking tussen meerdere groepen inzake de GGD plannen voor vaccinatie bij en/ of op scholen.

Misleiding over mondkapjes - James Roolvink met Karel Beckman en Daniel Pardoen (5 maart 2021)

SBS6 - Hart van Nederland (27 januari 2021)

Potkaars - Gezellig koffie drinken! - ' ik wil gewoon naar school' (29 januari 2021)

OPN - journaal (5 februari 2021)

Haarlems dagblad (28-01-2021)

Cafe Weltschmerz Angstcultuur op scholen door mondkapjes - Karel Beckman met Daniel Pardoen en Nicole ter Borgh

Noord Hollands Dagblad (15 december 2020)

Ademvrij.nu (28 januari 2021)

RTV Purmerend (12 december 2020)

Ademvrij.nu (14 januari 2021)