Update 22 december

Update 22 december

De Stichting is officieel een feit!

Het heeft even wat voeten in de aarde gehad, maar sinds afgelopen week is de oprichting van de Stichting “Ik wil gewoon naar school” officieel een feit. De notaris heeft alles afgehandeld en de inschrijving bij de Kamer van Koophandel is gedaan. (Voor wie geinterreseerd is onze onze statuten, deze zijn op onze website te vinden.)

Daar waar dit normaal gesproken een heugelijke gebeurtenis is, voelt het voor ons als bestuur natuurlijk heel dubbel. Wij zijn blij dat we wat kunnen doen en tegelijkertijd is het te gek voor woorden dat onze stichting noodzakelijk is. Ondanks dat, zijn wij van plan om er met elkaar, vol goede moed en vertrouwen tegenaan te gaan om ervoor te zorgen dat onze kinderen zo snel mogelijk weer “gewoon” naar school kunnen.

Namens het kersverse bestuur,
Daniël, Nicole en José

ps: We hebben jullie hulp ontzettend hard nodig! Deel dit bericht, meld je aan op onze website en/of doneer via de crowdfunding.

Share this post