Wil jij weer gewoon naar school? Laat het weten!

Wil jij weer gewoon naar school? Laat het weten!

Sta jij achter de doelen van onze stichting Ik Wil Gewoon Naar School? En wil je dat anderen dat ook weten? Dan zijn onze producten in onze shop prima geschikt voor jou. Of het nu om een cool shirt, een sweater of een tas gaat, het is allemaal te koop.

Zonder mondkapje shoppen
Kijk daarom snel in de shop met het uitgebreide assortiment aan merchandise: voor jong en oud. Je mag binnen zonder kloppen en mondkapjes zijn niet verplicht.

Het mes snijdt aan twee kanten
Naast het feit dat je hiermee een super verspreider bent van onze missie en doelen en je daarmee anderen mensen kunt inspireren, steun je de stichting er ook financieel mee. Want dat is iets wat hard nodig is bij het waarmaken van onze missie om kinderen/jongeren weer normaal naar school te laten gaan!

Toekomst van onze kinderen/jongeren
Naast de aankoop van onze producten, kun je ons ook op helpen door te doneren. Je laat door jouw acties zien dat je staat voor de belangen en toekomst van onze kinderen/jongeren. Kijk ook nog even op de website en je leest alles over onze werkzaamheden en de funding.

Share this post